YouTube Kids Modlu Apk İndir 2022

Actualización
30 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com google android apps youtube kids

YouTube Kids Modlu Apk İndir 2022

Çocuklara hususi hazırlanan bir video uygulaması
Çocuklara hususi bir ortam sunmak amacıyla tasarlanan YouTube Kids, çocuğunuzun yaratıcılık ve oyun oynama becerilerini geliştirmeye yönelik çeşitli konularda videolardan oluşan bir deneyim sunar. Ebeveynler ile bakıcıların da bu süreçte çocuklara rehberlik etmesini kolaylaştırır. Youtube.Com/kids adresinden daha fazla malumat edinin.

Çocuklar için daha emin bir web deneyimi
YouTube Kidsin ailelere uygun videolardan oluşan bir ortam olarak kalması için yoğun çaba harcıyoruz. Mühendislik ekiplerimiz tarafından geliştirilen otomatik filtrelerden, reel kişilerce tarafından meydana getirilen incelemelerden ve ebeveynlerden gelen geri bildirimlerden yararlanarak minik yaştaki kullanıcılarımızın internet ortamındaki güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. Bununla birlikte, hiçbir sistemin kusursuz olmayacağını biliyoruz. Ara sıra uygulamaya denetimleri atlatabilen uygunsuz videolar yüklenebildiğinden, emniyet önlemlerimizi geliştirme ve ebeveynlerin aile bireyleri için doğru deneyimi sunmasına yardımcı olacak daha çok özellik ekleme yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ebeveyn Denetimleri ile çocuğunuzun deneyimini özelleştirin
Ekran başlangıcında kalma süresini sınırlayın: Video izlemeye ayırabilecekleri süreyi sınırlandırarak çocuklarınızı ekran başından kalkıp hareketli aktivitelerde bulunmaya teşvik edin.
Çocuklarınızın neleri izlediğini takip edin: Tekrar İzleyin sayfasını ziyaret ederek çocuklarınızın izlediği içeriklerden ve keşfettiği yeni alaka alanlarından her zaman haberdar olabilirsiniz.
Engelleme: Beğenmediğiniz bir video mu var? Tekrar karşılaşmamak için videoyu veya kanalın tamamını engelleyebilirsiniz.
İşaretleme: Gerektiğinde videoları işaretleyerek bizi uygunsuz içeriklere karşı uyarabilir ve videoların ekiplerimizce incelenmesini sağlayabilirsiniz. İşaretlenen videolar haftanın yedi günü, günün 24 saati incelenir.

Çocuklarınıza özel bireysel deneyimler oluşturun
Her birinin kendine has seyretme tercihleri, video önerileri ve ayarları bulunan sekiz değişik çocuk profili oluşturabilirsiniz.

YouTube Kids Apk Ücretsiz İndir

Çocuğunuzun izlemesini onayladığınız videoları, kanalları ve/yada koleksiyonları kendiniz kura çekmek istiyorsanız quot;Yalnızca Onaylı İçerikquot; modunu tercih edin. Bu modda çocuklar video arayamaz.Quot;Okul Öncesiquot; Modunda, yaratıcılığı, oyun oynamayı ve keşfetmeyi teşvik etme amacıyla seçilen videolar sunulur. Quot;Küçükquot; Modu, 5-8 yaş arası küçüklere şarkı, çizgi film ve el işi benzer biçimde çeşitli konulardaki içeriklere erişerek ilgi alanlarını keşfetme olanağı sunar. Quot;Büyükquot; Modunda ise 9 yaş ve üstü çocuklar, hedef kitlesi çocuklar olan popüler müzik ve oyun videoları şeklinde diğer içerikleri arayıp keşfedebilir.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Ücretsiz YaaniMail Türkiye’nin Maili Apk Indir 2022

Çocukların farklı alaka alanlarına hitap eden her türden video
Kitaplığımız, ailelere müsait muhtelif konulardaki videolardan kaynaklanır. Bu videolar çocuğunuzun yaratıcılık ve oyun oynama becerilerini geliştirir. Çocuklarınız en sevdikleri programlar ile şarkılardan, yanardağ maketi (ve hatta oyun hamur harcını) yapmayı öğreten videolara kadar her şeyi ve daha fazlasını burada bulabilir.

Diğer mühim bilgiler:
Ebeveyn ayarları, çocuğunuza en iyi deneyimi sunabilmemiz için gereklidir.
Çocuğunuz, YouTube içerik üreticilerinin ticari içerikli videolarıyla da karşılaşabilir sadece bu videolar ücretli reklam niteliğinde değildir. Family Link ile yönetilen Google Hesaplarının Gizlilik Bildirimi’nde, çocuğunuzun YouTube Kidsi kendi Google Hesabı ile kullanması niteliğinde yararlandığımız gizlilik uygulamaları açıklanmaktadır. Çocuğunuz YouTube Kidsi kendi Google Hesabı ile oturum açmadan kullandığında YouTube Kids Gizlilik Bildirimi geçerli olur.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir