Yeni Araba Yarışı Oyunu 2019 – Hızlı Sürüş Oyunu Yeni Apk 2022

Actualización
21 Tem 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com buntoo car racing games

Yeni Araba Yarışı Oyunu 2019 – Hızlı Sürüş Oyunu Yeni Apk 2022

Araba yarışı oyunları bu ek size gerçek bir araba simülatörü size başka bir yarış oyunu gibi hissediyorum verebilir. Farklı yarış pistleri üzerinde inanılmaz hızlı sürüş deneyimi, gerçek otomobil sürüşü oyun deneyimini, öteki yarış simülatör oyunlarından daha cazibeli hale getirebilir. Bu yeni otomobil yarışı oyunu, en iyi araba oyunlarına benzeyen çoklu yarış pisti ortamlarında en yüksek hızda sürebileceğiniz farklı yarış otomobillerine sahiptir. Seçenekler spor sedan, vintage yarışçı, coupe ve süper spor otomobiller içinde değişmiş olur. Çok oyunculu araba oyunları özelliklerine sahip bu yarış oyununda rakiplerinizle pistlerde yarışırken süratli sürüş kontrollerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Sürüş yarışı sırasında, otomobilinizin düzgüsel araba sürüş oyunlarında görülmediği extra bir hız artışı sağlamak için nitro arabanızı kullanabilirsiniz. Yeni araba yarışı oyunu 2019 – süratli sürüş oyunu, viraj, alt vites değiştirme ve yüksek süratli otomobil manevrası, yönlendirme altında ve üstünde yönlendirme öğretecek yarış otomobil oyunları kategorisinde başyapıt. Eğer iyi parça yarış oyunları zorlukları ile değişik yarış pistleri üzerinde değişik süper otomobiller ile hız heyecanına sahip olmak istiyorsanız, o zaman bu oynamak icap eder yeni araba sürüş oyunu.

Bu yeni yarış araba oyununda yarış arabalarınızı yarış pisti ihtiyacına nazaran yükseltebilirsiniz. Pistte yarış yaparken, otomobil yarışlarında en iyi otomobil frenlemesi ile arabada sürüklenen, hızlı sürüş, güç kayması ve acil vaziyet frenleri gibi farklı süratli otomobil oyunları konseptleri ile karşılaşacaksınız. Bu yarış arabaları, en iyi otomobil oyunlarında asla görülmemiş dinamik hız göstergesi ve gerçekçi süper otomobil kontrolleri ile beraber, inanılmaz gerçek araba simülatörü ses ve efektlerine sahiptir.

Yeni Araba Yarışı Oyunu 2019 – Hızlı Sürüş Oyunu Apk Full

Bu otomobil sürüş simülatörü, havaalanı, çöl ve şehirler geçerken fazlaca süper araba yarışı pistleri oldukca keyifli. Farklı yarış pistlerinde yarışmak için kendi süper arabalarınızı özelleştirme, bu süper otomobil yarış simülatöründe tekrar yeniden yarışmaya devam etmenizi sağlar. Yüksek kaliteli hızlı yarış ile multiplayer ve çarşı modu ile en iyi araba oyunları.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  CutOff Online Racing Yeni Apk 2022

Bu araba yarışı simülatörü, özellikle süratli otomobil oyunlarında kauçuk yakmayı seven yarış araba sürücüsü için hususi olarak tasarlanmıştır. Hız yarışını seviyorsanız, araba yarışı oyunlarından zaman deneme modunun karışımını ve gerçek araba simülatör oyunlarından oldukça muhtelif süper ve hiper arabaları seveceksiniz. Daha önce denemediyseniz, yarış arabalarında süper arabalar süren inanılmaz bir zamana haiz olacaksınız.

Yeni Araba Yarışı Oyunu 2019 – Hızlı Sürüş Oyunu Özellikleri:
– Araba sürüş simülatörü en iyi yüksek kaliteli süper yarış otomobilleri
– Çok oyunculu araba oyunları yarış modu ve tek yarış modu mevcut.
– Hızlı otomobil oyunlarından benzersiz süper arabalar özelleştirme modu
– Tüm yarış modlarında 3D gerçekçi grafikler ve dijital sesler.
– Daha ilkin asla oynamış şeklinde otomobil yarışları.
– Gerçekçi süper otomobiller Taşıma kontrolleri.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir