Yapı Kredi Mobil Apk İndir 2022

Actualización
29 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com ykb android

Yapı Kredi Mobil Modlu Apk İndir 2022

Bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi Mobil’den temastan uzak bir halde rahat ve emin halledebilirsiniz. ATM’ye dokunmadan QR kodla para çekip yatırabilir, POS’ta QR kodla ödeme yapabilir, araçta ödeme ile Opet istasyonlarında aracınızdan inmeden ödeme yapabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisi, Kredi Kartı ve Esnek Hesap başvuru ve kullanım adımları ile nakit ve alışveriş ihtiyacınız olan şeyleri saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Kart Takibi ile yeni başvurduğunuz ve yenilenen kartlarınızın başvuru anından itibaren tüm yolculuğunu kolayca takip edebilirsiniz. Kasko, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve DASK şeklinde birçok sigorta ürününe başvurabilirsiniz.

Cüzdanınız veya kartlarınız yanınızda olmasa bile World PAY ile ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kurumsal müşterilerimiz, yetki tanımlanması halinde onaylarına gelen işlemleri kolayca onaylayabilirler. Aynı zamanda Üye İşyeri başvurusu ve Kredi başvurusu yapabilir, çekamp;senet ödeyebilir ve hesap detaylarına ilişik işlemleri izleyebilirler.

Yapı Kredi Mobil ile görüntülü işlem asistanlarımıza bağlanarak hesap açılış işlemlerinizi dijital onay ile anında tamamlayarak hemen Yapı Kredi müşterisi olabilir, bankacılık işlemlerinizi 7/24 arzu ettiğiniz yerden yapma ayrıcalığına haiz olabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil’e bireysel kullanıcı olarak, kullanıcı kodu yahut T.C.

Yapı Kredi Mobil Apk Full download

Kurumsal kullanıcı olarak şirket kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Uygulamalarımızı siz değerli ziyaretçilerimizin yorumları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Her türlü görüş ve öneriniz için www.Feysbuk.Com/YapiKredi, www.Twitter.Com/yapikredihizmet ve http://www.Yapikredi.Com.Tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ üstünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  NET-A-PORTER Modlu Apk İndir 2022

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir