Ücretsiz Savaş Dövüş ve Fetih Apk Indir 2022

Actualización
30 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com sandstormi bloodhonor

Ücretsiz Savaş Dövüş ve Fetih Apk Indir 2022

Savaş: Dövüş ve Fetih, Risk benzeri klasik savaş oyunlarının harika şekilde harmanlandığı bir strateji oyunudur. Şanlı bir General olarak II. Dünya Savaşı muharebelerinde savaşacak, birliklerinizi konuşlandıracak, düşmanlarınıza saldıracak ve dünyayı fethedeceksiniz. ‍
1939-1945 yılları arasına gerçekleşen II. Dünya Savaşı insanlık tarihinin en kanlı mücadelelerine sahne oldu. Bir tarafta quot;Mihver Devletleriquot;, diğer tarafta ise quot;Müttefik Devletlerquot; yer almaktaydı ve tam bir Avrupa Savaşı yaşanmaktaydı. İkinci Dünya Savaşında asker ve sivil toplamda 65 milyonun üstünde insan yaşamını kaybederken, dünya artık eskisi gibi bir yer olmayacaktı. Savaşın gidişatını değiştirense askeri dehalarını ortaya koyan birbirinden yetenekleri Generaller oldu. İşte bu asker oyununda sizlere kendi yeteneklerinizi gösterme fırsatı sunuyoruz.
Bu görkemli savaş oyununda General olarak ordunuzun başına geçeceksiniz. Karadan, denizden ve havadan askerlerinizi stratejik noktalara yerleştireceksiniz. Bölgeleri işgal edip savaşı kazandıkça birliklerinize düzen atlatacak, destansı ekipmanların kilidini açacaksınız. ️

Böylesi bir strateji oyununu daha ilkin asla görmediniz. Savaş: Dövüş ve Fetih; Risk, Risiko, Axis amp; Allies ve diğer klasik strateji oyunlarının hayranları tarafınca oluşturulmuştur. Çevrimiçi oldukca oyunculu modda ganimet kazanmak ve seviye atlamak için dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşın; Veya savaş stratejinizi geliştirmek için çevrimdışı modda akıl almaz suni zekâya karşı oynayın.

Savaş: Dövüş ve Fetih Apk download

Böylesi bir masa oyunu daha önce asla görmediniz. ️
II. Dünya Savaşının destansı muharebelerini yine yaşamaya ve ordunuzu dünya hâkimiyetine taşımaya hazırlanın. Bir General olarak, her fırsatta stratejinizi yine formüle etmeniz, takviyeler planlamanız, saldırılara liderlik etmeniz, savunmalar yerleştirmeniz ve zafere ulaşmak için özel güçler ve kartlar kullanmanız gerekecek. Muhteşem bir taktik oyununa hazır mısınız?

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Ancient Battle Yeni Apk 2022

Risk tahta oyunu temel alınarak geliştirilmiş bu ikinci dünya savaşı strateji oyununda karşınıza bir dünya haritası geliyor ve quot;Güney Amerikayı fethetquot;, quot;Asyayı fethetquot; gibi görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyunda ilerledikçe Hava Saldırısı, Atom Bombası, Blitzkrieg, Keskin Nişancı şeklinde kartların kilidini açıyorsunuz. Sandıkları açarak ekipmanlarınızın seviyesini yükseltebilirsiniz.
Risk oyununun aksine, bir maç için saatler masrafınıza gerek yok. Maçlar, tüm oyuncular stratejilerini aynı anda uyguladığından yalnızca birkaç dakika süre gelir. ⏳

Savaş: Dövüş ve Fetih benzersiz özellikleri:
️ Binlerce oyuncuya karşı reel zamanlı çevrimiçi oyun
️ Her zaferde ganimetler ve ödüller
️ İnanılmaz bir yapay zekâya karşı çevrimdışı antrenman modu
️ Ödüller için görevleri ve hususi mücadeleleri tamamlayın
️ 2v2 ya da her insana açık savaşlar
️ II. Dünya Savaşının (WW2) tarihi muharebelerine dayanan pek fazlaca haritada savaşın
️ Ordunuzu kişiselleştirmenin ve donatmanın birçok yolu
Oyunda yer edinen Chat özelliğini kullanarak kendi ittifaklarınızı kurabilir, destansı zaferlere yelken açabilirsiniz. Oyunda daha başarı göstermiş olabilmek için bir Birlik üyesi olmanız gerektiğini ihmal etmeyin. ↗️
General oyunu sevenler için hususi olarak tasarlanmış Blood amp; Honor, boş zamanlarınızı keyifle geçirebileceğiniz bağımlılık yaratan bir mücadele oyunudur. Dünya haritasına dağılmış olan birliklerinizi en ekonomik biçimde yönetmeli, hasım ordusuna yakalanmadan yanına kadar yaklaşmalı, yeterli sayıda asker konuşlandırdığınızı düşündüğünüz anda ani bir darbeyle hasım askerlerine saldırarak toprakları işgal ederek ordunuzu zaferden zafere ulaştırmalısınız.
Yenilmez bir savaş stratejisi kurmak ve ordunuzu dünya hâkimiyetine ulaştırmak için gerekenlere haiz misiniz? Ordunuz emirlerinizi bekliyor!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir