Ücretsiz House Flipper Ev tasarımı Apk Indir 2022

Actualización
1 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com imaginalis HouseFlipperMobile

Ücretsiz House Flipper Ev tasarımı Apk Indir 2022

Hiç kendi tadilat firmanızı işletmeyi hayal ettiniz mi? Şimdi, PC hit mobil sürümü – House Flipper simülasyon oyunu – ile beraber mobil cihazınızda bulunduğunuz her yerden bunu yapabilirsiniz. House Flipper, piyasadaki en iyi ücretsiz tek benlik tamirat tadilat ekibidir. Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve kendi işinizi kurun. Aletleriniz için yeni görünümler edinin.

House Flipper: Ev Tasarım ve Tadilat Oyunu
Oyunun özellikleri:

️ Akıcı, sezgisel ve sürükleyici oyun (60 FPS ile oynama)
️ Çeşitli ilginç görevler
️ Müthiş, gerçekçi 3D grafikleri
️ Evlerin satın katılımı, tadilatı ve satışı ve ek olarak iç dekorasyonlarının yapılması
️ Seviye yükseltme ve araç güncellenmeleri
️ 500den fazla oldukça güzel dekorasyon ve mobilya (yatak, komodin türleri, sandalye, sehpa, TV dolabı, şifonyer, koltuk)

Ve bunların tüm bunlar, en oldukca sevilen simülasyon ve satış oyunu olan House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları ’in mobil uyarlamasında sizi bekliyor! Tadilatını yapın ve satın. En meşhur house flipper ve ev tasarımcısı olun.

SİPARİŞLERİ TAMAMLAYIN

House Flipper simülatöründe sizi oldukça büyük bir serüven bekliyor – tadilatlar dünyası! Sizi reel bir house flipper benzer biçimde hissettirecek entresan siparişler alın ve teslim edin. Eleanor Moore ve onun sanatla alakalı olarak kabiliyetli hayvanları (arkalarının toplanması gerekiyor) benzer biçimde renkli karakterlerle tanışın. Sanat uzmanlarının müzesi, Giuseppe Clavierin tadilatını yapın ve minik sakinlerin yıkık evlerinin tadilatını yapmalarına destek olun. House Flipper size karakteristik eşyalarla donatılmış olan çeşitli lokasyonlar önerir.

İÇ MEKANLARI DEKORE EDİN

Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve mevcut öğeleri ve çok çeşitli boyaları kullanarak iç mekanları kendi fikirlerinize gore dekore edin. Oyundaki mevcut öğelerin çoğunun birkaç ila on taneden fazla farklı versiyonu vardır ve oyunda ilerleme kaydettikçe bunların kilidini açabilirsiniz.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Gacha Life Yeni Apk 2022

House Flipper: Ev tasarımı Apk Ücretsiz İndir

Kedinin haiku şiirlerinin yazılması ile ortak yönü ne olabilir ki? Babil işgalcileri neden oradan hediyelik eşya satın alıyor? Oyunda mevcut olan 500den fazla eşyanın açıklamalarında daha da ilginç soruların yanıtlarını bulacaksınız. Ve tüm bunlar realist 3D grafiklerde!

TECRÜBE KAZANIN

House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları’de ilerleme kaydettikçe seviyeniz yükseliyor ve araçlarınız güncelleniyor. Görevleri (quest’leri) daha hızlı bir şekilde tamamlamak için seviyenizi yükseltin. Sertleştirilmiş deriden eldivenlere sahip olmak varken neden ellerinizi incitiyorsunuz? Kilidi açılmış olan eşyaları kullanırken ofisinizin iç dekorasyonunu kendi tasarımınıza nazaran yapabilirsiniz. Bu şık olabilir ama tekrar de… Odanın ortasına kedi tırmalama direği koyulabilir mi? Neden olmasın? Eninde sonucunda bu sizin fikrinizdir! Simülasyon oyunlarını seviyorsanız ve ev tadilatı ve tasarımı oyunlarına bayılıyorsanız House Flipper’e aşık olursunuz.

SATIN ALIN, TADİLATINI YAPIN, DEKORE EDİN, SATIN

Yeni eşyaların kilidini açabilirsiniz, nakit para ile ve siparişler sırasında edinilen Flipcoin’lerle her vakit güzel olmasa da farklı evler satın alabilirsiniz. Yeni evinizin tadilatını yapın ve onu ofisinize dönüştürün veya bir emlakçıda görüşmeler yaparak müsait bir satış fiyatı üstünde anlaşın. Bu yerlerin her birisi, emlak sektöründeki kariyerinizin gelişmesi yolunda sizin için bir liman yada ek gelir kapısı haline gelebilir.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir