Ücretsiz FIVE – E-spor Menajerliği Apk Indir 2022

Actualización
5 Nis 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com trophygames five

Ücretsiz FIVE – E-spor Menajerliği Apk Indir 2022

Yeni e-spor menajerlik oyunu FIVEda en büyük oyunculuk devi haline gel ve kendine ilişik e-spor kuruluşlarını yönet. Mobil öncelikli tasarlanan FIVEı, CSde AFKyken, turnuva yayınlarını izlerken, hareket halindeyken yahut quot;görev çağırdığındaquot; çevrimiçi olarak ücretsiz bir şekilde istediğin yerden ve istediğin vakit oynayabilirsin.

5v5 maçları yönettiğin ve bilindik haritalardaki taktiklerin savaş alanındaki en iyi silahının olduğu ikonik çoklu oyuncu modlarını deneyimle.

MOBİLDE OYNAMASI ÜCRETSİZ
FIVE bir FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunu değildir ancak büyük hamleler için nişan almana ihtiyaç duymadan FPS türünün aksiyonunu yaşayabilirsin. Harika 3B grafiklerinin içine dalarak boştayken bile sıralama, lig ya da turnuva maçlarında kazanmanın heyecanını yaşa!

KARMAŞIK TAKTİKLER UYGULA YA DA BASİT BİR ŞEKİLDE OYNA
İster eco turunda hızla B noktasına saldırmayı ister çapraz ateşin uzaklarına konuşlanarak beklemeyi tercih et, tarzına ve en sevdiğin haritaya uygun bir taktik vardır. Kendi kademendeki düşman takımlara karşı dercetmek ve maç sonucunda GG demenin zevkini yaşamak için kusursuz nişancılık atışları, flaş bombaları, flick hamleleri, fragler, clutchlar ve daha fazlasını yapabilmeleri için oyuncularını eğit.

KAPLAMALAR VE ÖZELLEŞTİRME
Ekipmanını özelleştir ve rakiplerini kıskandırmak için epik ve efsanevi tabanca kaplamaları, karakterler ve çıkartmalarla caka yap. Oynadıkça, oyuncularının pro gibi görünmesini elde eden daha büyük ve daha iyi kaplama kutularının kilidini açarsın.

FIVE – E-spor Menajerliği Apk Ücretsiz İndir

Twitch ve HLTVye benzer sitelerde yer almak için Ninja veya Shroud şeklinde kişilerden oluşan bir yayıncılar ordusu kur.

ARKADAŞLARINLA BİRLİKTE REKABETÇİ BİR ŞEKİLDE OYNA
Rekabetçi maçlardaki dostlarını ve diğer gerçek menajerleri kabiliyetli hamlelerle alaşağı ederek onlara botlar kadar fena olduklarını hissettir. Ne kadar fazla oynarsan bir e-spor menajeri olmanın neleri gerektirdiğini o denli iyi anlarsın.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Rumble Stars Futbol Modlu Apk İndir 2022

Takımın rekabetçi maçlarla popüler ELO sisteminde yahut genelde Twitch ve HLTVde izlediğin ESL, Faceit ve ESEA turnuvalarından esin alınarak düzenlenen simülasyon turnuvalarında ilerleme kaydeder.

Kim bilir, belki de bigün reel hayatta kendine ilişik bir CSGO, CoD, Fortnite veya PUBG FPS takımın olur!

Not: Bu oyunu oynamak için bir web bağlantısı gereklidir.
Verilerinin korunması hakkında daha çok malumat için şu adresteki Trophy Games Gizlilik Bildirimine bak: https://trophy-games.Com/legal/privacy-statement

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir