Ücretsiz Apple TV Apk Indir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com apple atve androidtv appletv

Ücretsiz Apple TV Apk Indir 2022

En sevdiğiniz bütün TV şovlarının hepsi tek bir yerde. Özel Apple Originals’ı Apple TV ’tan izleyebilirsiniz. Yeni ve popüler filmleri satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Premium kanallara abone olabilirsiniz. Hepsi ancak size hususi olarak seçildi.

Özellikler

The Morning Show, See, Dickinson, For All Mankind, The Elephant Queen, Helpsters, Ghostwriter, Servant ve oldukca daha fazlasını içeren yeni hususi Apple Originals’ı her ay Apple TV ’ta izleyebilirsiniz.
Sadece istediğiniz kanallara abone olabilir ve bu kanalları ailenizle paylaşabilirsiniz. Kanalları başka tatbik, hesap veya parola gerekmeden çevrimiçi veya çevrimdışı olarak, reklamsız bir halde Apple TV uygulamasında seyredebilirsiniz.
Yeni çıkan filmleri satın alabilir yada kiralayabilir veya en büyük 4K HDR film kataloğu dâhil olmak suretiyle 100.000’i aşkın filmden ve şovdan oluşan kataloğu keşfedebilirsiniz.
Şimdi İzle, şahsi listeniz olan Sıradaki hususi durumunu içerir. Bu hususiyet, en sevdiğiniz şovları ve filmleri süratle bulup izlemenize destek verir ve izlediğiniz filmi yada şovu tüm aygıtlarınızda kaldığınız yerden izlemeye devam etmenizi sağlar.
Satın aldığınız yada kiraladığınız tüm filmleri ve şovları Arşiv sekmesinde kolayca bulabilirsiniz.

Apple TV Apk download

Abonelikler, satmaca döneminin son gününden en geç 24 saat ilkin iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Abonelik başına sınırı olan sayıda eş zamanlı gösterim yapılabilir. Apple TV özelliklerinin, kanallarının ve içinde ne olduğunun kullanılabilirliği ülkeye veya bölgeye bakılırsa değişebilir. Satın aldıktan sonra aboneliklerinizi Apple TV uygulamasında hesap ayarlarınızdan yönetebilir ve iptal edebilirsiniz. Gizlilik politikası için bkz. Https://www.Apple.Com/legal/privacy/tr ve Apple TV uygulaması yargı ve koşulları için bkz. Https://www.Apple.Com/legal/web-services/itunes/tr/terms.Html.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Ücretsiz YaaniMail Türkiye’nin Maili Apk Indir 2022

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir