Transport Tycoon Empire Şehir Yeni Apk 2022

Actualización
31 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp tycoon building simulator games aldagames com

Transport Tycoon Empire Şehir Yeni Apk 2022

Taşımacılık kralı olmak için taşıt toplayın, kargo teslim edin, sözleşmeleri tamamlayın ve kent inşasında ustalaşın! En iyi stratejiyi bulabilirseniz kargolarınız dünyadaki bütün tren istasyonlarını, havaalanlarını ve limanları dolduracak. Taşımacılık imparatorluğunuz karada, denizde ve havada sınır tanımayacak. İlginç insanoğlu ve yerlerle dolu, sürekli değişen haritadaki ulaşım sözleşmelerini tamamlamak için trenler, kamyonlar, gemiler ve uçaklar toplayın. Kargo gemilerinizle bütün limanları fethedin ve şehrinizi geliştirin. Köprüleri onarın, çevreyi koruyun, görkemli eğlence parkınızı geliştirin ya da harika bir uzay merkezi inşa edin: Hepsi sizi başarıya taşıyacak!

Taşımacılık kralı olun
Ücretsiz Transport Tycoon Empire simülasyon oyununda trenlerle sınırlı değilsiniz. Taşımacılık kralı olmak için tüm nakliye yöntemlerinde ustalaşabilirsiniz. İşçilerinizi tren kondüktörü ve vapur kaptanı olarak kullanacaksınız ve şirketiniz genişlemeye hazır olunca yeni işçiler kiralayacaksınız. Zirvede yer almak için lojistik başarı da muhteşem tren ve kamyonlara haiz olmak kadar mühim; şu demek oluyor ki usta bir lojistik kralı olmalısınız.

Başarılı işlerin peşinden tren ve kamyonlar toplayabilecek, yeni uçak ve gemiler satın alabilecek, şehrinizdeki ve hayattaki yeni ve daha büyük zorluklara hazır hale geleceksiniz!

Şehrinizi inşa edin
Mal taşıma, müteahhitlere yardım etme… Iş adamı deneyiminizde eksik bir şeyler yok mu? İş hayatınızın bir mirası olmalı.

Transport Tycoon Empire: Şehir Apk download

Şehrinizi güzelleştirecek, şirket merkezinizi geliştirecek ve demiryolu ulaşım simülatörünüze derinlik kazandıracaksınız. Tren istasyonunuzu genişletecek, kargo filonuzla elde ettiğiniz malları işlemek için fabrikalar kuracak ve tüm dünyaya tren, uçak, kamyon ve gemiler göndereceksiniz.

Özellikler:
• Mal taşımacılığında benzeri olmayan bir karışım: Malları teslim etmek için limanlardan, havaalanlarından veya tren istasyonlarından taşıt gönderin
• Dünyada kalıcı bir iz bırakmak için şehrinizi inşa edin, dekore edin, kişiselleştirin
• Çok sayıda mükemmel trenle küresel demiryolu imparatorluğunuzu yaratın, tren kralı olun
• Kamyonları toplayın ve kamyon kralı da olun!
• Uçak filonuzla gökyüzünü ve tüm havalimanı şehirlerini fethedin: Sonuçta havalimanları dünyasında yaşıyoruz
• Destansı bir imparatorluk inşa etmek için değişik bölgelere seyahat edin: çöl, ada şehri ve şimal buzulları!
• Nadir taşıtlar toplayın ve daha çok kargo teslim etmek için buharlı trenlerden geleceğin uçaklarına yükselin
• İşçilerinizi yönetin: Trafiği test etmek ve gerçek bir taşımacılık kralı haline gelmek için güvenli ulaşım yöneticisini kullanın

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Goodnight Caillou Modlu Apk İndir 2022

Strateji ve simülasyon cenneti
Her iki dünyanın da en iyi yanlarına haiz olabilirsiniz! Bu oyunda hem son aşama detaylı taşıt modelleriyle vapur, demiryolu ve uçak krallığı kurabilir bununla birlikte şehrinizi inşa edip muhteşem mekanlarla dolu haritayı keşfedebilirsiniz. Oyun isimsiz bir ülkede geçmiş olduğu için Amerikan ve Avrupa kamyon simülatörü oyunlarında sevdiğiniz ne var ise bu oyunda da bulabilirsiniz. Hem harika bir Avrupa tren simülatörü aynı zamanda elinizin altında bulunan çeşitli uçaklarla havalimanı ve şehir yönetimi oyunu. Liman şehriniz, uçsuz bucaksız denizler ve nehirler arasında mal taşıyan kocaman kargo gemileriyle dolacak ve dünyanın en iyi liman kralı olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek. Oyun tüm taşıtlar için destansı tanıtım sahneleri yer alıyor; böylece Avrupalı kamyoncular, Amerikalı tren kondüktörleri veya tayyare pilotlarının çalışırken neler hissettiklerini öğreneceksiniz.

Transport Tycoon Empire ücretsiz bir oyundur. Tamamen ücretsiz şekilde oynanabilir sadece ilerlemenizi hızlandırmak için satın alma seçeneği de sunar.

Facebook sayfamızda demiryolu kralları topluluğumuza katılın: https://www.Facebook.Com/TransportTycoonAndCityBuilder/

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir