Tizi Dünya Şehir Hayatı Modlu Apk İndir 2022

Actualización
7 Tem 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com iz pretend play my tizi world city town life house home

Tizi Dünya Şehir Hayatı Modlu Apk İndir 2022

İŞTE YEPYENİ TIZI DÜNYASI!
Tizi World ile hikayeler yarat ve ömür dünyanı inşa et! Tizi Dünyasına sefalar getirdin. Arkadaşlarına Tizide kendi kasabanı inşa etmekten bahset ve bu rol yapma oyunundaki sayısız serüven fırsatlarını deneyimle. Yapacak ebedi şeylerle dolu bu Harikalar Dünyasını keşfet. Çocuklar değişik bölgeler ve sayısız karakterle etkileşim kurmak için şehri her yönden kontrol edebilirler. Şehirde bir uzay müzesi, bir Sanat müzesi, bir Dino müzesi, bir okul, bir apartman dairesi ve bir de Banka var! Hepsi bu kadar değil, çok yakında bu eğlenceli ömür yaşamına yeni karakterlerle beraber yeni mekanlar, yeni mekanlarda birçok sahne ve gizli saklı sürprizler geliyor. Şimdi ev Tizi oyunu oyna!

İşte Tizi Worldde keşfedeceklerin:

1. Apartman dairesi
Hep kendine ait bir daireye haiz olmayı mı hayal ettin? Oturma odasında biraz TV seyret, Mutfakta en sevdiğin yemeği pişir, Yatak odanda pencerelerdeki müthiş bir görünüm eşliğinde uyu ve Saydam Camlı Duşunda Banyo yap!

2. Spa
Kim iyi bir spa seansını sevmez! Spaya git ve kendini masaj, balıklı havuz ve çok daha fazlasıyla şımart!

3. Banka
Tizi Banka göz at ve gerçek hayattakiyle aynı banka faaliyetlerini deneyimle. Değerli mücevherlerini ve eşyalarını kasada güvenle sakla. Ayrıca Bankada senin için bir de esrarengiz sır var!

4. Polis Karakolu
Şehri kurtar! Polis ol ve hırsızları parmaklıkların ardına koy.

Tizi Dünya: Şehir Hayatı Apk Ücretsiz İndir

5. Müze
Tizi Worlds Dino müzesinde GEÇMİŞ zamanlardan gelen ŞAŞIRTICI bir anı deneyimle. Dino kalıntıları, antik eserler ve fazlaca daha fazlası var! Sanat Müzesindeki tablolara bir göz at. Ayrıca uzay gemileri ve uzay mekiklerine fanatik tüm NASA severler için bir de feza müzesi var.

6. Kuaför
Şimdi yeni bir saç kesimi zamanı! Kendine yepyeni bir görünüm ver. Biraz deli ol ve farklı saç stilleri dene

Hepsi bu kadar değil, konak, plaj, spa, okul, havaalanı, klinik, kıyafet mağazası, sinema, süpermarket ve kuaför şeklinde daha pek oldukça yerde keşfedilecek bir sürü içerik var. Tüm bölümlerde birbirinden farklı mini oyunlar oyna. Ev oyunu oynayabileceğin oldukça sayıda karakter ve kent yükseltmesi var. İstediğin şahıs olabileceğin ve ne istersen yapabileceğin bu büyük dünyayı deneyimle.

Şimdi yepyeni Tizi World uygulamasını indir ve bu harika hayattaki bir sürü heyecanlı macerayı şimdi keşfet! Kreş, havaalanı, hastane şeklinde diğer Tizi Oyunlarımıza ŞİMDİ göz at!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir