TikTok Yeni Apk 2022

nblg stp com zhiliaoapp musically

TikTok Yeni Apk 2022

TikTok küresel bir video topluluğudur. Bizler, mükemmel kısa videoları rahatça izlemeniz bununla beraber keyifli ve unutulmaz anları yakalayarak kendi videolarınızı da oluşturmanız ve dünyayla paylaşabilmeniz için kolaylık sağlıyoruz . Videolarınıza, kendi hususi efekt filtrelerimizle, keyifli etiketlerimiz, çıkartmalarımız ve daha bir sürü özelliklerimizle renk katabilirsiniz. Hayat oldukca hızlı aşama kaydediyor zira her saniyeyi göz önünde tutmalıyız.

■ Sizin için özel olarak seçilmiş milyonlarca videoyu izleyin.
Özellikle sizin izlediğiniz, beğendiğiniz ve paylaştığınız içeriklere dayanan bir edinim! TikTok, izlemekten asla vazgeçmeyeceğiniz en ilgili, ilginç, keyifli, hızlı, baş döndürücü videoları keyfinize uygun olarak sizlere sunacaktır.
■ Küresel düşünce üreticilerinden oluşan bir camia tarafından kabul görmüş ve ilham almış milyonlarca müstahsil, inanılmaz kabiliyetlerini, kıymetli anlarını ve bilgilerini TikTok’ da sergiliyorlar.
■ En sevdiğiniz müzikleri yada sesleri videolarınıza ücretsiz bir şekilde ekleyin
Milyonlarca ücretsiz müzik klipleri ve sesleri videolarınıza kolayca ekleyin ve düzenleyin! Pop, rock, rap, elektronik, R amp; B, geleneksel ve daha bir oldukça tarzdaki türleri kapsayan en popüler parçaları, sizler için öne çıkmış müzik listelerini oluşturuyoruz.

TikTok Apk Full indir

Videolarınızdaki eğlenceli yüz filtrelerinin ve güzellik efektlerinin kilidini açın.

■ Düzenleme araçları; video klipleri kolayca kırpmanızı, kesmenizi, birleştirmenizi ve kopyalamanızı sağlar.
■ Video filtreleri sürekli olarak yeni ve yaratıcı tasarımlarla güncellenir.
■ Dans, Komedi, Vlog, Spor, DIY ve hayvansal videolar tamamı kullanılmaya hazır bir şekilde sizleri bekliyor.

* Herhangi bir geri bildirim? Https://www.Tiktok.Com/legal/report/feedback adresinden bizlere ulaşabilirsiniz veya @tiktok ismine bizlere tweet atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*