Tanks A Lot! Tank Savaşı Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com idspe tanks2

Tanks A Lot! Tank Savaşı Yeni Apk 2022

Diğerlerine karşı rekabete dayalı çok oyunculu oyun aksiyonunda, bu destansı savaş ve kuvvetli tank oyunları hayatına girin. Tank oyunlarında düşman cenk araçlarını yenin ve Battle Royale modunda hayatta kalan son kişi olun.”Tanks A Lot!” askeri oyunlar serisinden şimşek hızında harpte dikkatli strateji gerektiren büyüleyici tanka sahip olduğunuz derin bir deneyimdir.
Şimdi en iyi tank savaş oyunlarından birini indirin, kuvvetlerinizi oluşturun, topçuları toplayın ve destansı bir muharebeye başlayın. Askeri oyun yıldızınızın yükselme tarihi!

3×3 SAVAŞLARDA GRUP OYUNU MÜCADELESİ
Çılgın tankınız bu öngörülemeyen fazlaca oyunculu PvP oyununda savaşmaya hazır! Çelikten yapılmış cenk makinenizi komuta edin ve ötekiler sizi tank harp oyunundan atma şansı bulamadan tank cenk oyununda bölgeyi fethedin.

KENDİ PVP TANKINIZI OLUŞTURUN
Ekipman seçin ve tanka nasıl hakim olacağınızı bildiğinizden inanın. Bu topçu oyunu size tank topları ve kalibreler arasındaki farkı nasıl anlayacağınızı çoklu oyunlar yardımıyla öğretecek.

ARKADAŞLARLA GRUP OYUNLARI OLUŞTURUN
Ne tür bir oldukca oyunculu oyunda savaşacak iyi bir düşmanı yoktur ki? Dostunuz saldırı için size katılabilirse daha da iyi! Müthiş tanklarınızı hazırlayın ve rekabete dayalı çok oyunculu oyunlar esnasında patronun kim olduğunu imlemek için bu PvP nişancı oyununu kullanın. Bu tank cenk oyunu çevrimiçi oyunlardan en doğruyu!

YENİ AKSİYON DÖVÜŞ OYUNU YÜKSELTMELERİN KİLİDİNİ AÇ
Tank çok oyunculu oyununda ilerledikçe, yükseltme şansınız olur. Yeni bir havalı top yada daha gelişmiş bir üs seçin. Sıkı çalışın ve atış oyunlarının bu tanklar dünyasındaki en yüksek ligte savaşmaya kafi gelecek kadar online cenk oyunu teçhizatı elde edin.

Tanks A Lot! Tank Savaşı Apk Ücretsiz İndir

Tanka binerek baskınınızı karlı tepelerden güneşli bir çöle sürükleyin ve rekabete dayalı çok oyunculu oyun silahlarıyla reel zamanlı 3D savaşın tadını çıkarın. Kendinizin ve tankınızın ank savaşlarında hayatta kalması için savaşın.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Taxi Run - Çılgın Şoför Modlu Apk İndir 2022

ÇEVRİMİÇİ OYUNLARDA EN İYİ OYUNCU OLUN!
Tank atış oyunlarından eski güzel bir ekip savaşını mı kaçırdınız? Artık değil! Gerçek zamanlı çok oyun “Tanks A Lot!” sizi şaşırtacak. Askeri oyun olduğu için tank problemlerinden yada mermi şoku benzer biçimde yaralanmalardan kaçının ve rekabete dayalı çok oyunculu oyunlarda bu mükemmel 3. Kişi nişancının oldukca oyunculu kahramanı olun!

Hızlı tempolu çok oyunculu oyunda. 3×3 PvP aksiyonunda arenaya hükmedin. Farklı taktikler deneyin ve kazanın. Atış oyunları silah oyunları severler tank seçin ve harbe katılın!

Tanks A Lot! Dört İnanılmaz derecede dinamik ve keyifli çoklu oyun modu ihtiva eder:
Klasik, tank savaşları oyununda adrenalin dolu bir Ölüm Maçında yolunuza devam edin
Aksiyon dövüş oyunu severler için Brawlda kaynaklar için cenk
Online harp oyunu Battle Royalede ayakta kalan son kişi olun
️ Tank-O-Ballda futbol oynayın, sadece fazlaca oyunculu tanklarla!

Savaş oyunları online sürümünde daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Sorun değil!
Makineli tüfekler, toplar, napalm, şok tabancaları, raylı tüfekler, plazma topları ve oldukça daha fazlası var. Oyun kişiliğinize en müsait 3×3 silahları seçin!

Atıcılık oyunlarından ve tanka hükmettiğiniz dünyasının en iyilerini topladık. Askeri oyun olduğu için yakın ve şahsi olmayı sevenler için aksiyon dövüş oyunu pompalı tüfekleri, teknoloji meraklıları için lazerler ve uzun mesafeli suikastçılar için pvp keskin nişancı kuleleri var.

Tanklarınızı özelleştirin ve çevrimiçi oyunlarla cenk alanına hükmedin! Şimdi Ücretsiz Oyna!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir