Tanks A Lot! Tank Savaşı Modlu Apk İndir 2022

Actualización
8 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com idspe tanks2

Tanks A Lot! Tank Savaşı Modlu Apk İndir 2022

Diğerlerine karşı rekabete dayalı oldukca oyunculu oyun aksiyonunda, bu destansı cenk ve kuvvetli tank oyunları hayatına girin. Tank oyunlarında düşman harp araçlarını yenin ve Battle Royale modunda hayatta kalan son şahıs olun.”Tanks A Lot!” askeri oyunlar serisinden şimşek hızında savaşta dikkatli strateji gerektiren büyüleyici tanka sahip olduğunuz derin bir deneyimdir.
Şimdi en iyi tank savaş oyunlarından birini indirin, kuvvetlerinizi oluşturun, topçuları toplayın ve destansı bir savaşa başlayın. Askeri oyun yıldızınızın yükselme zamanı!

3×3 SAVAŞLARDA GRUP OYUNU MÜCADELESİ
Çılgın tankınız bu öngörülemeyen fazlaca oyunculu PvP oyununda savaşmaya hazır! Çelikten yapılmış harp makinenizi komuta edin ve ötekiler sizi tank cenk oyunundan atma şansı bulamadan tank savaş oyununda bölgeyi fethedin.

KENDİ PVP TANKINIZI OLUŞTURUN
Ekipman seçin ve tanka nasıl hakim olacağınızı bildiğinizden inanın. Bu topçu oyunu size tank topları ve kalibreler arasındaki farkı iyi mi anlayacağınızı çoklu oyunlar yardımıyla öğretecek.

ARKADAŞLARLA GRUP OYUNLARI OLUŞTURUN
Ne tür bir oldukca oyunculu oyunda savaşacak iyi bir düşmanı yoktur ki? Dostunuz saldırı için size katılabilirse daha da iyi! Müthiş tanklarınızı hazırlayın ve rekabete dayalı oldukça oyunculu oyunlar esnasında patronun kim bulunduğunu işaret etmek için bu PvP nişancı oyununu kullanın. Bu tank harp oyunu çevrimiçi oyunlardan en gerçeği!

YENİ AKSİYON DÖVÜŞ OYUNU YÜKSELTMELERİN KİLİDİNİ AÇ
Tank oldukça oyunculu oyununda ilerledikçe, yükseltme şansınız olur. Yeni bir havalı top veya daha gelişmiş bir üs seçin. Sıkı çalışın ve atış oyunlarının bu tanklar dünyasındaki en yüksek ligte savaşmaya kafi gelecek kadar online harp oyunu teçhizatı elde edin.

Tanks A Lot! Tank Savaşı Apk Ücretsiz İndir

Tanka binerek baskınınızı karlı tepelerden güneşli bir çöle sürükleyin ve rekabete dayalı oldukca oyunculu oyun silahlarıyla reel zamanlı 3D savaşın keyfini çıkarın. Kendinizin ve tankınızın ank savaşlarında hayatta kalması için savaşın.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Sniper 3D:Nişancılık Oyunları Modlu Apk İndir 2022

ÇEVRİMİÇİ OYUNLARDA EN İYİ OYUNCU OLUN!
Tank atış oyunlarından eski güzel bir takım savaşını mı kaçırdınız? Artık değil! Gerçek zamanlı fazlaca oyun “Tanks A Lot!” sizi şaşırtacak. Askeri oyun olduğundan tank sorunlarından veya mermi şoku gibi yaralanmalardan kaçının ve rekabete dayalı oldukça oyunculu oyunlarda bu mükemmel 3. şahıs nişancının oldukca oyunculu kahramanı olun!

Hızlı tempolu fazlaca oyunculu oyunda. 3×3 PvP aksiyonunda arenaya hükmedin. Farklı taktikler deneyin ve kazanın. Atış oyunları silah oyunları severler tank seçin ve muharebeye katılın!

Tanks A Lot! Dört İnanılmaz derecede dinamik ve eğlenceli çoklu oyun modu içerir:
Klasik, tank savaşları oyununda adrenalin dolu bir Ölüm Maçında yolunuza devam edin
Aksiyon dövüş oyunu severler için Brawlda kaynaklar için cenk
Online cenk oyunu Battle Royalede ayakta kalan son kişi olun
️ Tank-O-Ballda futbol oynayın, sadece fazlaca oyunculu tanklarla!

Savaş oyunları online sürümünde daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Sorun değil!
Makineli tüfekler, toplar, napalm, şok tabancaları, raylı tüfekler, plazma topları ve oldukca daha fazlası var. Oyun kişiliğinize en uygun 3×3 silahları seçin!

Atıcılık oyunlarından ve tanka hükmettiğiniz dünyasının en iyilerini topladık. Askeri oyun olduğu için yakın ve şahsi olmayı sevenler için aksiyon dövüş oyunu pompalı tüfekleri, teknoloji meraklıları için lazerler ve uzun mesafeli suikastçılar için pvp keskin nişancı kuleleri var.

Tanklarınızı özelleştirin ve çevrimiçi oyunlarla cenk alanına hükmedin! Şimdi Ücretsiz Oyna!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir