Sandbox Strategy Tactics Savaşı kim kazanacak? Yeni Apk 2022

Actualización
6 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com herocraft game free

Sandbox Strategy Tactics Savaşı kim kazanacak? Yeni Apk 2022

Sürprizlerle dolu sıra tabanlı internetsiz WWII Finale: Strategy and Tactics oyununun devamı. Bu oyunda tarihi olarak evvelde belirlenmiş görevler veya sıra sınırı yok. Bir Avrupa ülkesinin ordusunu yönetin ve savaşın nasıl biteceğini siz belirleyin.

Kararlarınız ve taktiklerinizle kendi hikayenizi yazın! Bu harp simülasyonuyla batı dünyasını fethedin. Küresel taktik ve siyaset oyunları, sıra tabanlı harp ve bölgesel fetihler.

WW2 Sandbox: Strategy amp; Tactics, İkinci Dünya Savaşındaki karşılaşmaları yönettiğiniz heyacan dolu bir mobil cenk oyunudur. Oyunda üç tane tarihi harekat, pek oldukça senaryo ve muhtelif konumlar bulunmaktadır.

Gerçek dünyadaki siyasi ittifakları kullanarak yada onları ortadan kaldırarak oynayın. Oyun içi vakalar gerçekte olduğu için değişik ilerlediğinden tarihi baştan yazabilirsiniz. İkinci Dünya Savaşına katılan ülkelerden birinin askeri lideri siz olun. Askeri operasyonlarınız için haritadan bir bölge seçin ve derhal oynamaya başlayın!

Piyade ve tanklardan bombardıman uçaklarına ve topçulara kadar çeşitli cenk formasyonlarının komutanı olun. Tıpkı düşmanlarınızın da yapacağı şeklinde savaş alanına daha fazla askeri birlik getirerek değişik bölgeleri kuşatın, ele geçirin ve savunun! Savaş esnasında düşmanlarınızın ilerleyişini durdurup düşman ordusunu ve filosunu yok ederek topraklarınızı savunun! Bu oyun, sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Oyuncular aynı anda hem taktiksel aynı zamanda stratejik açıdan plan yapmalıdır. Askerlerinizi hazırlayın, ordunuzu harita üstünde hareket ettirin, düşmanlarınıza saldırın, birliklerinizi kullanın, müttefiklerinizle beraber hareket edin ve pek çok ülkenin taraf olduğu ülkeler arası uzun bir harbe hazır olun. Oyundaki olayların çeşitliliği ve devamlı strateji geliştirme ihtiyacı, bir anlığına bile sıkılmamanızı sağlayacak.

Sandbox: Strategy

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Island Empire - Strateji Yeni Apk 2022

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir