Şahin Drift ve Araba Oyunu Simülatörü Yeni Apk 2022*

nblg stp com games1st sahindriftarabaoyunu

Şahin Drift ve Araba Oyunu Simülatörü Yeni Apk 2022*

Araba Oyunları oynamaktan keyif mi alıyorsun? O zaman bu oyun tam sana nazaran. 100den fazla modifiye seçeneği ve drift atma özelliği ile yeni oyunumuz yayında!

Araba oyunları denilince akla ilk gelen oyunumuz, size realist bir sürüş hazzı yaşatacaktır. Simülatör oyunları ve yarış oyunları sevenler bu oyunu mutlaka indirmelidir. Sınırsız modifiye seçenekleriyle hayalinizdeki arabanızı yaratabilirsiniz. Araba oyunları ile şahin arabanızı seçip, yolda yüksek hız yapabilirsiniz. Usta bir şöför olun ve bir yerlere çarpmamaya itina gösterin. Daha neyi bekliyorsun? Hemen telefonuna otomobil oyunları indir ve bu eğlenceye sende ortak ol! Sürüş kabiliyetlerine güveniyor musun? Sende fazlaca iyi sürücüyüm diyenlerden misin? Bunu kontrol etmek için derhal oyunumuzu parasız indir. Araba oyunları internetsiz oyun sevenler için birebirdir. Emniyet kemerinizi takının, dikiz aynalarını kontrol edin, el frenini indirin ve kalabalık kent trafiğinde sürüşe başlayın. En süratli arabanızı seçin ve arzu ettiğiniz gibi modifiye edin. Araba oyunları ile jantları değiştirebilir, rüzgarlık ekleyebilir, far rengini değiştirebilir, arka cama makale yazabilirsiniz. Son güncellemeyle birlikte eklenen değişik oyun modlarıyla oyun zevkiniz iki katına çıkıyor. Bu modlardan bazıları; toplama noktası, park modu, serbest mod, yarış pisti ve rampalardır.

Oyunda para kazanmak ve yeni şeyler almak için park veya toplama modlarında ki bölümleri bitirerek daha oldukça para kazanabilirsiniz. Araba Oyunları tamamen Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan bir oyundur. 2021 Oyunları seviyorsan bu oyunu indirmenin tam sırası. Şahin arabanı istediğin gibi modifiye et. Arabanın rengini değiştir, rüzgarlık ekle, jantları ve cam filmleri istediğin gibi modifiye et.

Şahin Drift ve Araba Oyunu Simülatörü Apk download

Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz kaput, bagaj açma şeklinde farklı özellikleri denemene şansını yakala. Drift atma moduyla büyük şehirde özgürce yanlamanın keyfini menfaat. 2021in en iyi araba oyunlarından önde gelen şahin oyunu tamamen Türkçedir. Oyunda aleni dünyanın tadını çıkarabilir. İstediğin benzer biçimde arabadan inip-binebilirsin. Trafik kurallarına dikkat et, kırmızı ışıkta geçme, süratli gitme. Kurallara uymazsan polisler peşine düşecektir. En iyi şahin otomobilinizi seçin ve yarışa başlayın. Size verilen sürelerde görevleri bitirmiş olun. Paranızı biriktirin ve yeni arabalar satın alın.

Oyun Özellikleri
– Açık dünya
– Arabadan inip-binme
– Gerçekçi trafik ışıkları sistemi
– Yeni jantlar
– Yeni cam filmler
– Yeni spoilerler
– Yeni egsozlar
– Plaka değiştirme
– Süspansiyon ayarlama
– Farklı araba renkleri
– Ultra HD grafikler
– Devasa şehir
– Direksiyon, korna, sinyal, far seçenekleri
– Bagaj, kaput, kapıları açıp kapatma
– Gerçekçi araba fiziği
– İçten sürüş
– Birbirinden sıkıntılı görevler
– Drift atma modu
– Serbest sürüş

BİZİ TAKİP EDİN
* Website: http://1stgames.Net
* Bizi Instagramdan takip edin: https://www.Instagram.Com/1st.Games/

Araba oyunumuzu beğendiyseniz puan verip, yorum yapmayı ihmal etmeyin. İyi eğlenceler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*