Mansion Cafe Renovation Story Yeni Apk 2022

Actualización
29 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com generagames cafe restaurant management decorating design story match3

Mansion Cafe Renovation Story Yeni Apk 2022

Katein Mansion Cafeyi yenilemesine ve aşk, dostluk ve ev dekorasyonuyla dolu bir konunun kilidini açmasına yardım edin.

Gizli alanları keşfetmek ve bu tarz şeyleri mobilyalarla dekore etmek için rahatlatıcı 3lü eşleştirme bulmacalarını çözün. Kafe restoranınızı farklı stiller arasından seçerek tasarlayın: klasik bahçe düzenlemesi, çağdaş odalar veya renkli giriş. Bir romantizm hikayesinin tadını çıkarın ve müşterileri sevinçli edin!

Zorlu seviyeleri tamamlamak, yıldızlar kazanmak ve kafenizin tekrar tasarımı için yeni seçeneklerin kilidini açmak için parçaları eşleştirin. Restoranı bir konak şeklinde dekore edin ve keyifli hikayenizi oluşturun.

Oyun özellikleri:

-TASARIM fikirlerinizi gerçekleştirin

Birçok mobilya parçası arasından seçim yapın ve ikinci evinizi benzersiz bir stille dekore edin. Bir tasavvur masası, bahçe için rahat bir kanepe, masa için çiçekler ve diğer birçok yenileme öğesi seçin.

-Eşleşen PUZZLESi çözün

Rahatlatıcı ve zorlu seviyelerde oynayarak ödüller kazanın. Bahşişlerinizi artırın, her odayı baştan yaratmak için yıldızlar elde edin ve güzel bir kafe yaratın.

Mansion Cafe: Renovation Story Apk download

-GİZLİ alanların kilidini aç

Kafe, keşfedilecek birkaç gizli saklı yeri olan bir konak gibidir. Odaların kilidini açmak için hikayeyi takip edin ve bulmacaları çözün, peşinden birazcık iç tasarım yapın. Kaç tasarım seçimi yapabilirsiniz?

-PLOT bükülmelerinin tadını çıkarın

Bir dost kirala, romantizm yaşa, bir evcil hayvan evlat edin… Mansion Cafede yeni bir yaşamın tadını menfaat ve kendi evini inşa et. Hikayenin geri kalanının kilidini açmak için zorlu 3lü eşleştirme bulmaca oyunlarını tamamlayın.

Yenileyin, konak kafenizi dekore edin ve ikinci evinizde romantik bir hikaye yaşayın. Zorlu bulmacaları çözün ve kilidini açmak için hususi etkinlikler ve farklı alanlar ile rahatlayın. Bir bahçe makyajı yapın, bir mutfak veya yemek odası tasarlayın. Katein eğlenmesine ve harika bir konunun tadını çıkarmaya hazırlanmasına yardım edin.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Be A Man Do The Right Thing - Funny Puzzle Game Yeni Apk 2022

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir