KoGaMa Yeni Apk 2022

nblg stp com multiverse kogama

KoGaMa Yeni Apk 2022

Kogama, tek başına yada arkadaşlarınızla oyun oynamanızı, oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlayan çevrimiçi bir evrenYarışlara dalın, pvp eylemine katılan veya arkadaşlarınızla geri başlamak için takılma oyununa katılın. Yaratıcı mı hissediyorsunuz? Bir sonraki büyük oyun hitini yaratmaya başlamak için dostlarını çayır et!

Zaten hesabınız var mı? Mevcut Kogama hesabınızla giriş yapın ve parasız oyna!

BEDAVA OYUNLARIN MİLYONLARI
Kendiniz şeklinde kullanıcılar tarafından oluşturulan milyonlarca oyunu keşfedin. Her oyun yeni zorluklar, hedefler ve deneyimler sunuyor! Aksiyon yarışlarından bulgu oyunlarına kadar her şeyi oynayın!

ZANAAT SEN BAK
Süper kahraman, melek ya da zombi brokoli? İstediğiniz avatarı oluşturun yahut öteki kullanıcılar tarafınca yaratılmış geniş bir avatar pazarına göz atın. Kreasyonlarınızı renklendirmek için her gün yeni aksesuarlar bile var!

HER GÜN YENİ OYUNLAR
Kullanıcılarımız her gün yeni oyunlar oluşturmak için birlikte çalışır. Kogama klasiğinden son olarak ve en büyüğüne kadar, kontrol etmek için her zaman yeni bir şeyler var! Belki de senin oyunun binlerce oyuncuyu çekecek sıradaki oyundur

OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ
Kogamada oynamak tamamen parasızdır, ancak oyuncular avatarlar ve aksesuarlar için masraf yapmak için Altın satın alabilirler. Altın, sadece oyunu oynayarak tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir.

Biz her zaman Kogamayı geliştirmek için çalışıyoruz.

KoGaMa Apk download

SUPPORT
https://www.Kogama.Com/help/

PRIVACY POLICY
https://www.Kogama.Com/help/privacy-policy/

TERMS OF USE
https://www.Kogama.Com/help/terms-and-conditions/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*