kasaba okulunu taklit etmek Yeni Apk 2022

Actualización
22 Eyl 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com funbytesstudio pretend town school

kasaba okulunu taklit etmek Yeni Apk 2022

Pek oldukça keyifli aktiviteye başlamış olalım ve can sıkıntınızı üzerinizden alalım. Tüm coşku verici öğelerle etkileşime geçin ve oyun evi simülatörümde kasaba okulu oyunlarının keyfini çıkarın. Bu okul hayatında oyunlar arzu ettiğiniz her şeye dokunuyor, farklı odalara farklı öğeler yerleştiriliyor. Her şeyi müsait yere yerleştirin ve düzgün ve pak tutun. Bu yüzden, farklı öğeleri dekore etme ve onlarla etkileşim kurma ve kasaba hikayesi öğrenme oyunları oynamanın tarihi geldi.

Farklı odalara gidin ve gizli eğlenceyi keşfedin. Bilim laboratuvarında birtakım deneyler yapın. Yanardağı yapın ve kimyasalları karışmasını sağlayarak birazcık patlama yapın. Bu okul kasabası oyunlarında bol miktarda eğlenelim. Kendi hikayelerinizi yaratabileceğiniz, kendi sınıfınızı öğretebileceğiniz, kendi okul oyununuzda rol oynayabileceğiniz ve fazlaca daha fazlasını yapabileceğiniz başka bir kent macerasına hazırlanın!

Benim öykünmek kasaba okulum, derslik, soyunma odası, laboratuvar, oyun alanı ve fazlaca daha fazlasını öykünmek eden okul kasabası eğlence eğlencesi dahil olmak suretiyle birçok yerle birlikte geliyor! Diğer tüm taklit kent oyunlarımızda kullanabileceğiniz birden fazla karakter.

kasaba okulunu taklit etmek Apk Ücretsiz İndir

Hayal gücünüzü harekete geçirin, yansılamak kasaba oyunlarında karakterleri ve öğeleri kolayca hareket ettirin. Şimdi sınıfa gidelim ve her maddeyi uygun şekilde düzenleyelim. Biraz resim yapın ve sanat odasında da eğlenin. Bu ilginç şehir okulu kent oyunlarında yapboz, soyunma odası dekorasyonu, okul laboratuarında çamur yapma, çoklu oyun aktiviteleri ve çok daha çok şehir okulu sürprizi şeklinde birçok okul evi eğlencesi sizi bekliyor.

Kasaba mektebinin kendi hikayenizi yaratmanıza destek olacak kendi tanımlı şeylerle dolu olduğunu farz edin. Otizmli veya otistik duygusu olan insanlar da bu süper havalı oyundan keyif alacaklar. Haydi hayali kasaba okulu simülatörüne katılalım ve hayat taklit oyununun tadını çıkaralım. Tüm keyifli yerleri keşfedin ve taklit kasaba oyunlarında kendi hikayelerinizi yaratmanın keyfini çıkarın.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Ücretsiz Date A Live Spirit Pledge HD Apk Indir 2022

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir