Harita Koordinatları Modlu Apk İndir 2022

Actualización
10 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp sands mapCoordinates android

Harita Koordinatları Modlu Apk İndir 2022

Haritada tek bir dokunuş size dünya koordinatlarına erişmenizi sağlar.
Bunlara ilave ederken Harıta Koordinatörleri, mesafe ölçümü, şimdiki GPS konumu, geçmişi / favori konumları, konum paylaşması, konum bulması yada Koordinatlar / adress kopalayaına da sağlanır. Ornek olaraken Derece, DMS (derece, dakika ve saniye) veya beri özel türlü meselah what3words şeklinde, MGRS, GEOREF (WGRS) vey UTM benzer biçimde birden fazla koordinat türü arasında geçiş yapabilirsiniz.

Uygulama, haritada bir noktanın koordinatlarını, adresini kolaylıkla belirlemek Ve bunları SMS, e-posta veya toplumsal uygulamalar yoluyla arkadaşlarınızla paylaşmak bir halde tasarlanmıştır.

Bir yer bulmanız gerektiğinde, bir arama alanına adresi / koordinatları yazabilir / yapıştırabilir veya her bir koordinat değerini kendi alanına Gelişmiş Arama seçenekleriyile birer birer girebilirsiniz .What3words, UTM, GEOREF (WGRS) ve MGRS yalnızca tek arama alanını kullanaraken aranabilir.

En iyi Mevcut GPS konumu mobil aletine aleni havada tutarken alınır. GPS uyduları, bina yada bulutlar şeklinde parazitler olmadığında kolaylikça bulunabilir.
Cihaz bile kapalı yerdede olsa, konumun WiFi ağı üzerinden ancak aygıt o şebekeye bağlıysa doğru şekilde bulunabilir
.

Harita Koordinatları Apk Full

Kullanılabilir harita sağlayıcıları şunlardır , Her biri farklı harita türlerine sahip olan Google Haritalar ve Açık Sokak Haritaları. Açık caddı Haritaları altında her vakit mevcut olan bir pusula da var.

Ayarlarına yan navigasyon çekmecesinden de erişilebilirsiniz. Orada şu seçeneklere sahipsiniz:
Mevcut koordinat türleri içinde geçiş yapabilmek, adres çubuğunun görünürlüğünü değiştirebilimek yada Mesafe ölçüsü aracını ve Yükseklik aracını etkinleştirebilmek. Yükseklik, haritada seçilen konumun yüksekliğini görüntüler.

GPX ve KML dosya türlerini muayyen sınırlar ile desteklenmektedir: Sadece basit yol işaretleri GPX dosyaları için işlenir ve tek Yer KML dosyaları için işlenir.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Ücretsiz DailyBean The simplest journal to record a day Apk Indir 2022

Umarız bu uygulama ihtiyacınız olan şeyleri karşılar, sadece başka beklentileriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size destek olmaya çalışacağız..

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir