Daytona Rush Aşırı Araba Yarışı Simülatörü Yeni Apk 2022

Actualización
4 Mar 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com invictus daytonarush

Daytona Rush Aşırı Araba Yarışı Simülatörü Yeni Apk 2022

Resmî DAYTONA® oyunu artık mobilde!

Ekstrem otomobil yarışı oyunlarını sever misin? Profesyonel formula sürücüsü ister misin? Hiç Daytona yarış spor otomobilleri sürat simülatörünü kullanmayı istedin mi? Cevabın evetse sür, yarış, yanla ve otomobil yarışı sporunun süratini ücretsiz bir şekilde hisset. Daytonanın en yeni yarış oyununda vasıta trafiği arasında son hızla ilerlerken takip etmenin ve lastik yakmanın gerçek heyecanını deneyimleyeceksin. En büyük hız yarışı ile parasız ekstrem otomobil yarışı ve ralli oyunlarını, mücadelelerini asfalt kokusunu seviyorsan Daytona Rush tam sana nazaran!

Sürücüler! Motorlarınızı çalıştırın! Bu ekstrem araba yarışı şampiyonu simülatörü oyununda en hızlı ustalaşmış sürücü olmak istiyor musun? Bu keyifli ekstrem otomobil yarışı simülatörü dünyasında pisti tamamlayana kadar yanlayıp yüksek hızda ralli oyunu yarışının heyecanını ve zorluğunu deneyimleyebilirsin! 3 boyutlu zorlu ortamda otomatik gerçek formula arabalarını sürüşe menfaat, köşelerden dön, yanla, sürükle, çarp ve olabildiğince aksiyona doy. Zamana karşı yarışırken, rakip yarışçı trafiğine karşı yarışı tamamlarken ve yarışa hususi hazırlanmış zorlayıcı koşullarda yarışırken ekstrem sürüş becerilerinin sınırlarını zorlayıp sürati iliklerinde hisset.

Formula arabanı seçip ekstrem sürüşe katıl ve zorlukları aş. Bu ekstre serüven dolu araba yarışında ve hızlı yol pistlerinin çarpma oyununda motorunu çalıştır. Hızla sürüş yap, yarış, yanla ve rakiplerine çarparak bu dünya macerası otomobil simülatöründe Daytona Rush yarışının harika yollarında çarpa çarpa rakiplerini geç.

Hızlı ve öfkeli bir halde sürüş yapmayı seviyorsan Daytona Rusha bayılacaksın. Son sürat bir halde asfalt pistlerde gazı kökle, virajlarda kayarak ilerle ve bitiş çizgisine kadar yanlama hızını ayarlayarak git. En iyi yarış spor otomobili sürmeli oyunlarından birini son hızda deneyimleyip yolların hâkimi ol ve bu bağımlılık meydana getiren otomobil serüven oyununda süper süratli Daytona Rush yol yarışında kendine otomobil yarışında meydan oku.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  CutOff Online Racing Yeni Apk 2022

En havalı yeni yarış spor arabalarını toplamaya başla. Kişiselleştir, asfalta çıkarıp otomobil yarışı yap ve ayarlanmış otomobillerini ister satıp talep eder geliştirerek oyunun tadını menfaat! Yüksek hızlı yollarda yarışları tamamladıkça para toplayacaksın. Bu ekstrem araba simülatör yarış oyununda paranı arttırmak için kendi sınırlarını zorla.

Daytona Rush: Aşırı Araba Yarışı Simülatörü Apk Full indir

• Pisti turlayıp rakiplerini alt ederken sürati hissedip yarışırken kazalardan kaçın.
• Yanlarken bütün yakıtını harcama ki pit stopa girip yeniden yakıt doldurabilesin.

KUPA İÇİN VİTES SEVİYESİNİ YÜKSELT
• Görevleri biriktirerek 5 seride seviye atla ve yüksek düzen yarış otomobillerini aç ve sürüşe devam et!
• Gece Yarışlarında itibar puanı kazan ve bu ekstrem otomobil simülatörü ve araba yarışı ralli oyununda en iyi formula sürücüsü ol.

EKSTREM ARABANI AYARLA
• Motorunu geliştirerek yakıt tüketimini azalt ve şaseni güçlendirerek daha fazla yarış içi kazaya göğüs ger.
• Yarış sırasında seri şerit değiştirme için vites dişlilerini iyileştir.
• Yarış arabasının rengini değiştirip zevkine gore boyamalar yap. Üstelik pek çok seçenek arasından!

BİZİ TAKİP ET
https://www.Feysbuk.Com/invictusgames
https://twitter.Com/invictusgames

DAYTONA®, International Speedway, Inc.In tescilli bir ticari markasıdır ve International Speedway Corporation adına lisanslıdır.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir