Caillou ile bir gün Yeni Apk 2022

nblg stp com taptaptales cailloudaygamesforkids

Caillou ile bir gün Yeni Apk 2022

Caillou ile tüm bir günü dercetmek ister misin? Artık bu eğlenceli ve fantastik macerada Caillou’ya katılabilirsin.

Günaydın, Caillou! Kalkma vakti; yapacak oldukça şeyimiz var! Caillou’nun hazırlanmasına destek ol ve kahvaltıyı hazırla. Onunla birlikte her çeşit aktivitenin seni beklediği okula yürü. Öğrenmek eğlencelidir!

Serbest zaman! Caillou ve arkadaşlarıyla parkta oyna ve onunla beraber eve yürü. Saat geç oldu ve şimdi banyo vakti! Caillou’ya günlük işlerinde destek ol ve evcil hayvanını beslemeyi unutma! Ve senin için, akşam yemeğine pizza yapmaya ne dersin?

Ah!! Her rolü tamamlamanın bir ödülü var. Her oyun veya aktivite bitirişinde yeni bir Caillou yap-bozu kazanacaksın.

Arkadaşların ve ailenle Yılanlar ve Merdivenler oyunu oyna. Zarları at ve tahta üstünde bulunan 25 karedeki mini oyunları çözerek ilerle. Harika!

UYGULAMA İÇERİĞİ:

Caillou ile bigün, Caillou ile geçirilebilecek dört gün segmentine ayrılmıştır

– Gün doğumu: Zamanı öğren, Caillou’yu hazırla, kahvaltısını hazırla, düşlerini fırçala ve onunla beraber okula yürü. Yemek yeme alışkanlıklarını, hijyeni ve güvenliği öğrenmek için ülkü oyunlar.
– Sabah: Okulda 11 farklı oyun eşliğinde matematik, heceleme, dil, müzik, doğa, algı, hafıza ve uzay üstüne çalışacaksın.
– Öğleden sonra: Parka gitme tarihi! Burada hokey, basketbol yada futbol gibi oyunlar oynayabilirsin. Ayrıca fareleri kovalayabilir, toparlayıp geri dönüştürebilir veya alışverişe gidebilirsin.
– Akşam: Uzun bir günün peşinden eve dönüş. Caillou’nun odasını düzenlemeden, akşam yemeği için pizza yapmadan, balığı beslemeden ve yatağa gitmeden ilkin banyo yapmasına destek ol.

Bu aktivitelere ayrıca yap-bozlar yapabilir, Yılanlar ve Merdivenler oyunu oynayabilir yada fotoğraf çizerek eğlenebilirsiniz.

– Yılanlar ve Merdivenler masa oyunu: Zarları at ve bitişten ilkin arkadaşlarını yenmekte bol şans! Tüm mini oyunları çözerek oyunu tamamla.
– Yap-bozlar: Her bir oyunu tamamladığınızda, yeni bir Caillou yap-bozu kazanacaksın. Tamamlamak üzere 30’dan fazla yap-boz var.
– Boya, renklendir ve Caillou resim ve yapıştırmalarıyla kendi çizimlerini oluştur. Bitirdiğinde resimlerini kaydedebilir yada gönderebilirsin.

Genel özellikleri:

– 3-6 yaş arası çocuklar için interaktif eğitici öğrenme oyunu.
– Tüm aktiviteler talimatlar ve görsel yardımlar ihtiva eder.

Caillou ile bir gün Apk Full indir

– Bağımsız öğrenmeyi teşvik eder.
– Uygulama erken çocukluk eğitimi uzmanları tarafından yetkilendirilmiş ve desteklenmiştir.
– Ebeveyn kontrolü.
– 8 dilde mevcuttur: İngilizce, İspanyolca, Latin Amerika İspanyolcası, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Rusça, Türkçe ve Portekizce.

For more detailed information about One Day with Caillou App, please visit: http://www.Taptaptales.Com

Free download only allows access to some app sections, fazladan app sections may be purchased individually.
Tap Tap Tales also özgü other applications such as Hello Kitty, Maya The Bee, Smurfs, Vic The viking, Shaun the Sheep, Tree Fu Tom, Heidi and Caillou.

In Tap Tap Tales we care about your opinion. For this reason, we encourage you to rate this app and if you have any comments please send them to our e-mail address: hello@taptaptales.Com.

Web: http://www.Taptaptales.Com
Google : https://plus.Google.Com/ Taptaptalesapps/posts
Facebook: https://www.Facebook.Com/taptaptales
Twitter: @taptaptales
Pinterest: https://www.Pinterest.Com/taptaptales

Our Privacy Policy
http://www.Taptaptales.Com/en_US/privacy-policy/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*