Araba Devriyesi Saklambaç Çocuk Safarisi Yeni Apk 2022

nblg stp com minimango games hideseek animals

Araba Devriyesi Saklambaç Çocuk Safarisi Yeni Apk 2022

Çalıların arkasına bakın! At mı yoksa bir zebra mı? 2 ila 5 yaş arası çocuklar için mükemmeldir, Araba Devriyesi ile araştırmalar yapın ve yakın yada uzak ormanlarda yaşayan hayvanları öğrenin. Dünyanın en büyük devlerinden minnacık yaratıklara kadar yırtıcı yaşamı keşfedin!

Doğayı keşfetmek için eğlenceli bir yolculuk: keyifli sürprizlerle dolu, Fransadan Çine kadar bambu ormanlarında, şiddetli akan nehirlerde, kumlu tepelerde, mehtaplı gecelerde, donmuş buzdağlarında ve kalabalık şehirlerde hangi sempatik hayvanların gizlendiğini keşfedeceğiniz görkemli bir gezi!

ÖZELLİKLER:
– 130 hayvanı bulun ve oynayın
– 12 etkileşimli ortama seyahat
– Eğlenceli sürprizlerle dolu!
– Küçük çocuklara uyarlanmış zorluk
– Eğlenceli sesler ve animasyonlar
– 3 yaş ve üstü
– REKLAMSIZ

Ebeveynlere: Çocuğunuz uygulamaya girdiğinde, ancak eğlence ve mutlulukla karşılaşacağından emin olmak istiyoruz. Bu yüzden, herhangi bir uygulama içi satın alma veya harici bağlantı için anne-baba koduna ihtiyacımız var. Tüm oyunlara erişmek ve uygulama içi satın alma yönlendirmelerini hariç tutmak için uygulamanın tam sürümünü de satın alabilirsiniz.

Araba Devriyesi Saklambaç: Çocuk Safarisi Apk Full

Nezaket, özerk keşif ve deneyimlemeyi teşvik etmekteyiz. Sizden bir şeyler duymayı oldukça isteriz! Bizimle minimango@amusenetwork.Com üstünden iletişime geçmekten ve beğendiyseniz Facebook ve Instagramda @MiniMangoApps hesabımızı takip etmekten veya değerlendirme yazmaktan çekinmeyin! 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*