Apple TV Modlu Apk İndir 2022

Actualización
27 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com apple atve androidtv appletv

Apple TV Modlu Apk İndir 2022

En sevdiğiniz bütün TV şovlarının tamamı tek bir yerde. Özel Apple Originals’ı Apple TV ’tan seyredebilirsiniz. Yeni ve popüler filmleri satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Premium kanallara abone olabilirsiniz. Hepsi sadece size hususi olarak seçildi.

Özellikler

The Morning Show, See, Dickinson, For All Mankind, The Elephant Queen, Helpsters, Ghostwriter, Servant ve oldukca daha fazlasını içeren yeni özel Apple Originals’ı her ay Apple TV ’ta seyredebilirsiniz.
Sadece arzu ettiğiniz kanallara abone olabilir ve bu kanalları ailenizle paylaşabilirsiniz. Kanalları başka tatbik, hesap yada parola gerekmeden çevrimiçi yada çevrimdışı olarak, reklamsız bir şekilde Apple TV uygulamasında seyredebilirsiniz.
Yeni çıkan filmleri satın alabilir veya kiralayabilir ya da en büyük 4K HDR film kataloğu dâhil olmak üzere 100.000’i aşkın filmden ve şovdan oluşan kataloğu keşfedebilirsiniz.
Şimdi İzle, şahsi listeniz olan Sıradaki hususi durumunu içerir. Bu özellik, en sevdiğiniz şovları ve filmleri hızlıca bulup izlemenize destek verir ve izlediğiniz filmi veya şovu tüm aygıtlarınızda kaldığınız yerden izlemeye devam etmenizi sağlar.
Satın aldığınız yada kiraladığınız tüm filmleri ve şovları Arşiv sekmesinde kolayca bulabilirsiniz.

Apple TV Apk Full download

Abonelikler, fatura periyodunun son gününden en geç 24 saat ilkin iptal edilmediği sürece otomatikman yenilenir. Abonelik başına sınırı olan sayıda eş zamanlı gösterim yapılabilir. Apple TV özelliklerinin, kanallarının ve içinde ne olduğunun kullanılabilirliği ülkeye yada bölgeye bakılırsa değişebilir. Satın aldıktan sonrasında aboneliklerinizi Apple TV uygulamasında hesap ayarlarınızdan yönetebilir ve iptal edebilirsiniz. Gizlilik politikası için bkz. Https://www.Apple.Com/legal/privacy/tr ve Apple TV uygulaması yargı ve koşulları için bkz. Https://www.Apple.Com/legal/web-services/itunes/tr/terms.Html.

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  Ücretsiz ApowerMirror-TV Screen Sharing Apk Indir 2022

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

  1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
  2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
  3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir