APK Kurulumu Nasıl Yapılır ?

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

APK Kurulumu Nasıl Yapılır?

APK kurulumu son derece basittir. Herhangi bir APK oyun veya uygulamayı indirdikten sonra kurulum işlemini en kısa yoldan nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin…
APK Kurulum Aşamaları
• Cihazınızın ‘Ayarlar’ sekmesini açın.
• Buradan ‘Güvenlik’ bölümünü bulun.
• ‘Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver.’ Şeklinde bir seçenek göreceksiniz. O işaretli değilse işaretleyerek aktifleştirin.
• Sitemizden istediğiniz bir APK dosyasını telefonunuza indirin.
• Daha sonra dosyaya tıklayıp yüklemeyi başlatın.
Bazen APK dosyalarının açılmama gibi bir durumu olabilir. Böyle bir problem yaşarsanız üçüncü taraf dosya yöneticisi uygulamalarından faydalanabilirsiniz.
Ancak bu açılmama sorunu sitemizden indireceğiniz APK dosyaları için geçerli değildir. Sitemizdeki tüm oyunlar ve uygulamalar gerekli kontrollerden geçirilmiş olup sorunsuz çalışır durumdadır.
APK Dosyası Bilgisayara Kurulur mu?
Evet, kurulabilir. Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayara APK kurulumu yapabilmek için Android entegrasyon uygulaması kullanmanız gerekir.
Bunlar, bilgisayarı –deyim yerindeyse- sanal bir telefona dönüştürür. Böylece APK dosyasının kurulumu için uygun bir hâle getirilmiş olur.
APK Dosyaları iOS’ta Çalışır mı?
Bu dosyaların yapısı Android işletim sistemini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. O yüzden iOS tabanlı cihazlarda APK dosyası çalıştırılamaz. Apple ürünleri ile uyumlu olmayan bu dosyalar iPad veya iPhone’larda kullanılamaz.
Çalışma biçimi farklı olduğu için yalnızca Android sistemlerde kullanıma uygundur.
Mac Üzerinde APK Kurulumu
Çeşitli Google Chrome uzantıları sayesinde Mac’e APK kurulum işlemi yapmak mümkün olabilir. Ancak yukarıda da ifade ettiğimiz gibi bu dosyalar Android sistemlere uyumlu olarak geliştirildiği için, Mac’te birtakım sorunlar ile karşılaşmanız muhtemeldir.
Arayıp da bulamadığınız oyunların ve uygulamaların en gelişmiş ve güncel APK sürümlerini sitemizden indirebilirsiniz. Üstelik bunun için üye olmanıza veya herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.
Hiçbir sınırlama olmadan, dilediğiniz uygulamaya veya oyuna ânında sahip olmak için sitemizden faydalanabilirsiniz.
APK indirme sitesi olarak ilk tercihler arasında bulunan APKMobilde.com, bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı yanıtlamaya hazır. Sitemizde bulamadığınız bir APK dosyası olursa bunu İletişim bölümünü kullanarak bize bildirebilirsiniz.
Her gün farklı içerikler eklenerek güncellenen sitemizde aradığınız APK uygulamalarını ve oyunlarını rahatça indirebilirsiniz.
Apk mobilde ile tüm oyunsevereleri sitemize davet ediyoruz keyifli vakitler dileriz…

Heeeeyyy buna da gözat istersen...  İnat TV Pro APK Canlı Tv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir